Вікна компанії Дизайн Пласт Сервіс

 

Обирайте
Інноваційні вікна Trocal

Профіль TROCAL - бренд з 60-річною історією, перше вікно з профілю TROCAL було виготовлено далекого 1954-го року. Це було перше металопластикове вікно в світі.

Зараз це потужна компанія, що визначає напрямки розвитку віконної індустрії. TROCAL сьогодні, це безсвинцеві екологічні профілі, що виготовляються з матеріалів вторинної переробки за рецептурою greenline (пластик стабілізується кальцієм і цинком та не містить шкідливих сполук важких металів), що дозволяє в середньому на 90% знизити викид парникових газів в порівнянні з застосуванням первинної сировини. Енергоефективність, універсальність, естетичність (широкий спектр можливостей для архітектурних рішень віконних конструкцій), а також екологічність та відповідальність за здоров'я і комфорт клієнтів – це те, що виділяє TROCAL на ринку ПВХ-профілів.

Компанія "Дизайн Пласт Сервіс" працює з 2001 року і на сьогоднішній день є потужним виробником металопластикових вікон в центральному регіоні України та має свої представництва в Кременчуці і Полтаві.

Основний напрямок роботи - енергозберігаючі технології в сучасному будівництві, спроможні забезпечити затишок та комфорт в помешканні. Асортимент продукції не обмежується лише металопластиковими вікнами і включає в себе також двері, алюмінієві фасади та розсувні системи.

Чому ми обрали "Дизайн Пласт Сервіс" своїм постачальником?

"Дизайн Пласт Сервіс" виробляє металопластикові конструкції з профілів TROCAL.

Якість продукції "Дизайн Пласт Сервіс" завжди була і залишається на найвищому європейському рівні. Забезпечується це контрольними перевірками якості на всіх етапах виробництва, та підтверджується відповідними сертифікатами.

Компанія дотримується демократичної системи ціноутворення, яка забезпечує можливість встановлення сучасних металопластикових вікон усім категоріям населення навіть у скрутні часи.
 

Саме тому ми обрали компанію "Дизайн Пласт Сервіс" своїм постачальником і працюємо разом для задоволення потреб наших клієнтів.

Тепла Хата пропонує металопластикові вікна та двері від Дизайн Пласт Сервіс, виготовлені з таких профільних систем:

Профільна система TROCAL 58

TROCAL 58“Дешево і сердито” – ось найкраща характеристика вікна з профільної системи TROCAL 58. Встановивши вікна з профілю TROCAL 58 замість старих дерев’яних, Ви відразу відчуєте їх переваги перед старими. Вікна з профілю TROCAL 58 значно перевершують старі дерев'яні вікна за усіма основними характеристиками.

Профільна система TROCAL 70 ST plus

Trocal-70ST-plus1

TROCAL 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм, що має підвищену тепло- та звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю TROCAL 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Профільна TROCAL 70 GT plus

Trocal-70GT-plus

TROCAL 70 GT plus - перевірена система для об'єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень та організації оптимального виробництва. 

Щоб отримати консультацію, викликати замірника чи прорахувати вартість вікна телефонуйте:

(095)5072393, (067)9555970, (0532)611662

або заповніть форму 


Розкажіть про свої враження або задайте запитання