Вікна KBE

КВЕ 58

Профільна система KBE Класика

Ідеальний варіант для скління балконного блоку

ПРОФІЛЬНА СИСТЕМА КБЕ 70 ОПТІМА

KBE 70 GT PLUS

Правильний вибір для тих, хто прийняв рішення працювати з системами 70 мм.

KBE 70 ST Plus

KBE ST 70 plus
Кращий вибір для коттеджного будівництва

Німецька торгова марка KBE (Kunststoffprodukte für Bau und Elektroanlagen) давно стала символом якісного ПВХ-профілю, з якого виробляють металопластикові вікна і двері будь-яких форм, розмірів та кольору. Вікна з профілю KBE, які ми пропонуємо, виробляються на підприємстві GROS в Харкові комплектуються надійним армуванням товщиною 1,5 мм, фурнітурою ROTO або AXOR, склопакетами Glas Trösch.

Безперечні переваги використання вікон KBE

  1. Тривалий термін служби - з моменту монтажу таких металопластикових конструкцій може минути 40-50 років, а ПВХ-профіль KBE зовсім не втратить своїх механічних або функціональних властивостей. При цьому колір залишиться практично незмінним.
  2. Високий рівень шумоізоляції вікон завдяки наявності в склопакетах спеціальної системи ущільнення.
  3. Теплоізоляція - вікна KBE, оснащені  склопакетами Glas Trösch, взимку не випускають тепло з приміщення на зовні, а в літню спеку завадять потраплянню зайвого тепла всередину оселі.
  4. Безпека використання - зважаючи на те, що полівінілхлорид (ПВХ) є хімічно нейтральною речовиною, віконні вироби з нього абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища. Всі, без виключення, профілі KBE, що представлені в Україні, стабілізовані безпечним з'єднанням кальцію і цинку CaZn.
  5. Стильний дизайн - асортимент вікон KBE дозволяє легко підібрати пластикові віконні конструкції як для нових, так і для старих приміщень і будвель.
  6. Невибагливість і простота догляду - металопластикові конструкції KBE не потребують періодичного фарбування і ремонту. Достатньо лише час від часу протирати поверхню від пилу та змащувати фурнітуру і гумові ущільнювачі.
  7. Широка кольорова палітра профілю прямо з заводу.

Звернувшись в компанію Тепла Хата Ви завжди можете замовити для своєї квартири, будинку, котеджу, заміської дачі, офісного чи виробничого приміщення сучасні вікна ПВХ з профілю KBE високої якості за доступною ціною.

ПВХ-профіль марки КВЕ виготовляється лише на власних заводах міжнародного концеру profine International Profile Group  в Берліні і Запоріжжі (з 2009 року). Повна ідентичність систем КВЕ, виготовлених в Берліні та в Запоріжжі, гарантована і підтверджена сертифікатами.

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ 35%

Розкажіть про свої враження або задайте запитання